Okna aluminiowe i fasady - Szczecin
Fasada MB-SR 50 - Okno połaciowe

Okno połaciowe będące częścią systemu MB-SR50. Okna tego typu przeznaczone są do montażu na dachach o kącie nachylenia od 10° do 40° w stosunku do poziomu i mogą służyć do wykonywania klap wentylacyjnych.

Okna aluminiowe i fasady - Szczecin

Zastosowane w oknie połaciowym nośne profile aluminiowe zbudowane są z trójkomorowych kształtowników, izolowanych pasami poliamidowymi, co zapewnia im właściwą wytrzymałość, izolacyjność cieplną oraz sztywność. Okna spełniają wymagania termiczne dla grupy materiałowej 2.1 wg DIN 4108.
Profile aluminiowe ukształtowane są w taki sposób żeby zapewnić jak najbardziej zwartą budowę przekroju okna, co powoduje, że okno nie wystaje wyraźnie ponad płaszczyznę dachu.

Okno połaciowe wyposażone jest w efektywny system drenażowo-wentylacyjny związany z systemem ściany słupowo-ryglowej MB-SR50. Listwa maskująca, od strony zewnętrznej stanowi okap dla wody opadowej, a od strony wewnętrznej jest maksymalnie zbliżona do szyby, po to, aby ułatwić spływ wody. Dodatkowo okno od strony wewnętrznej jest zaopatrzone w specjalny rowek aluminiowy służący do zbierania wody z wewnętrznej strony szyby.

Okna aluminiowe i fasady - Szczecin 1W celu zapewnienia wysokiej szczelności okna na przenikanie wody opadowej zastosowano najnowszej generacji uszczelnienia z EPDM komórkowego. Zawiasy schowane są do środka profili dzięki czemu nie są narażone na wpływy czynników atmosferycznych co wydatnie zwiększa ich żywotność.

Okno dostosowane jest do szerokiej oferty zamykaczy stosowanych na rynku. Są to zarówno mechanizmy trzpieniowe jak i łańcuchowe.

Maksymalna dopuszczalna szerokość okna wynosi 1,50 m, zaś wysokość 2,00 m. Maksymalna powierzchnia szyby nie może przekraczać 2,10 m2.
Możliwe jest stosowanie zestawów szybowych o grubości od 10-32 mm.
Ciężar okna jest ograniczony parametrami technicznymi stosowanego mechanizmu otwierania i nie może przekroczyć 100 kg.
 

Ulotka:

Okna aluminiowe i fasady - Szczecin - Ulotka

Kontakt
 
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
 
tel.: +48 91 852 24 25
 
biuro@dodsystem.pl
Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Godziny otwarcia

Pon - pt: 7:00 - 16:00
sobota 9:00 - 13:00

Jeżeli chcesz umówić się na późniejszą godzinę - zadzwoń lub napisz.

Mapa dojazdu