Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - PyrzyceOd roku 1998 - czyli od początku naszej działalności, zaspokajamy cały czas oczekiwania naszych Klientów. Celem działalności naszej firmy D.O.D. SYSTEM jest zapewnianie Wam fachowych zabudów prześwitów budowlanych. Dbamy o to, by nasi Klienci mieli wybór nie tylko ze standardowych rozwiązań, jakimi są m.in. okna PCV, aluminiowe. Chociaż i tego rodzaju rozwiązania Wam proponujemy, to jednak znakiem charakterystycznym naszej oferty stały się wspaniałe ogrody zimowe, praktyczne i eleganckie bramy garażowe, jak również pionierskie i trwałe drzwi zewnętrzne. To jednak niecała oferta, jaką jesteśmy w stanie Państwu zaoferować, jako firma D.O.D. SYSTEM.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce 2

Okna drewniane oraz PCV

Jeżeli zależy Wam na zwiększeniu standardu energetycznego, wyglądu, szczelności domu lub mieszkania to cechy charakterystyczne, jakimi wykazują się  okna drewniane oraz okna PCV  będące w ofercie naszej firmy D.O.D. SYSTEM. Ogromny wybór wypływa na to, że z łatwością nasi Interesanci zaopatrzą się w artykuły, które wpiszą się w urządzenie wnętrz lub nawet całego obiektu. Znaczne polepszenie standardu energetycznego, wyglądu oraz uszczelnienie domu lub mieszkania to cechy charakterystyczne, jakimi wykazują się  okna drewniane oraz okna PCV  znajdujące się w ofercie firmy D.O.D. SYSTEM. Jesteśmy również dystrybutorem popularnych i cenionych okien Drutex.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce 3

Okna aluminiowe

Okna aluminiowe są idealnym rozwiązaniem dla Was, gdy najbardziej zależy Wam na wytrzymałości, odporności na rozmaite warunki pogodowe oraz estetyce. Okna tego rodzaju najczęściej swoją użyteczność znajdują między innymi w budynkach użyteczności publicznej.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce 4

Bramy garażowe

Dzięki bogatemu asortymentowi produktów, do których należą bramy garażowe, będziecie Państwo w stanie dobrać rozwiązanie pod swoje spersonalizowane potrzeby i oczekiwania, mając na uwadze zarówno miejsce, jak i konstrukcję budynków. Ze względu na naszą chęć ciągłego poszerzania asortymentu produktów będziecie mogli wybierać spośród kategorii segmentowych, rolowanych, uchylnych,  a także przemysłowych.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce 5

Drzwi wewnętrzne

Jednym z podstawowych elementów działań budowniczych są zadania wykończeniowe. To właśnie od nich w ogromnym stopniu zależy aspekt estetyczny całego domu lub mieszkania. Dlatego też zadbaliśmy o to, by korzystając z naszych ofert, zaopatrzyli się Państwo w najlepsze drzwi wewnętrzne, które charakteryzują się nie tylko funkcjonalnością, ale dzięki zróżnicowanej kolorystyce i elementom dekoracyjnym także są bardzo estetyczne.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce 6

Markizy

Markizy tarasowe, balkonowe oraz koszowe znajdujące się w ofercie naszej firmy D.O.D. SYSTEM to idealny sposób na urozmaicenie przestrzeni domowej lub handlowej. Posiadają one nie tylko walory estetyczne, ale również bardzo użyteczną funkcję - umożliwiają ochronę przed nadmiarowym promieniowaniem słońca.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce 7

Ogrody zimowe

Mając w posiadaniu dodatkowy obszar przydomowy, to okazja, by go wygospodarować w celu wykreowania przychylnej na przyrodę i sprzyjającej dziennemu relaksowi przestrzeni. Proponowane przez naszą firmę ogrody zimowe to wyśmienity sposób, aby radować się obcowaniem z naturą bez względu na to, jaka pogoda znajduje się na zewnątrz.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce 8

Moskitiery

Jeżeli zależy Państwu, by w trakcie wiosennych oraz wakacyjnych dni wpuszczać do budynku rześkie powietrze, a znajdują się Państwo w obawie, że tylko, gdy otworzycie okno lub drzwi, to przez wnętrze przemieści się cała chmara insektów? Obowiązkowo należy zainteresować się moskitierami, które znajdują się w ofercie naszej firmy D.O.D. SYSTEM, w wersji  drzwiowej, przesuwanej oraz plisowanej.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce 9

Rolety

Odpowiednio dobrane zasłony okienne umożliwiają zabezpieczenie się przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz dają gwarancję prywatność we własnym domu. Nasza firma D.O.D. SYSTEM ma w ofercie rolety, które są dostępne we różnych wymiarach oraz sporej ilości kolorów.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce

Żaluzje

Zważywszy na Klientów poszukujących wykończeń łączących w sobie użyteczności, wysoką oryginalności oraz wygląd, w naszej ofercie produktów znalazły się fantastyczne żaluzje. Posiadamy w ofercie przede wszystkim odmiany pionowe oraz poziome. Zostały one wytworzone z wysokogatunkowych materiałów, które są uodpornione na efekt promieni słonecznych. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą kategorii żaluzje fasadowe.

Okna PCV i aluminiowe drzwi, rolety, bramy garażowe - Pyrzyce 11

Rolety zewnętrzne

Zabezpieczenie prześwitów budowlanych zasługuje na osobną uwagę i właśnie z dbałością o tym w albumie produktów przygotowanym przez naszą firmę D.O.D. SYSTEM znalazły się odporne na działania czynników pogodowych oraz bardzo wytrzymałe rolety zewnętrzne. Największym ich atutem jest także bezkonkurencyjna estetyka i opcja dobrania systemów do koloru elewacji.

Galeria 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe!

Kontakt

Pon - pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00 - w okresie wakacyjnym lipiec/sierpień biuro w soboty nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy!

Obsługa Klienta indywidualnego:
Aleksander Szopa
tel. 600 439 758
aleksander@dodsystem.pl

Obsługa techniczna inwestycji:
mgr inż. Artur Wolert
tel. 608 481 462
artur@dodsystem.pl

Zapytania przetargowe:
Agnieszka Różycka
tel. 537 064 254
wycena@dodsystem.pl

 

Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Prokurent
Robert Nicki
tel. 605 223 877
robert@dodsystem.pl

Wiceprezes Zarządu
Bartłomiej Błaszczyk
tel. 504 934 638
biuro@dodsystem.pl

 

Mapa dojazdu