Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczeciński

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski

Od początku swojego istnienia, czyli od roku 1998, staramy się nieustannie wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Celem działalności firmy D.O.D. SYSTEM jest dostarczanie Państwu profesjonalnych zabudów otworów budowlanych. Pragniemy, by nasi Klienci mogli skorzystać nie tylko ze standardowych rozwiązań, którymi są m.in. okna PCV, aluminiowe. Chociaż i takie rozwiązania Państwu proponujemy, to jednak kluczowymi elementami i komponentami naszej oferty stały się fantastyczne ogrody zimowe, praktyczne i eleganckie bramy garażowe, jak również nowoczesne i trwałe drzwi zewnętrzne. To jednak nie wszystko, co jest w stanie Państwu zaoferować szczecińska firma D.O.D. SYSTEM.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 2

Okna drewniane oraz PCV

Możliwość podniesienia standardu energetycznego, estetyki, szczelności domu lub mieszkania to najważniejsze cechy, jakimi wykazują się okna PCV oraz okna drewniane będące w ofercie firmy D.O.D. SYSTEM. Wielki wybór sprawia, że z łatwością nasi Klienci zaopatrzą się w produkty, które wpiszą się w aranżację wnętrz lub całego obiektu. W ofercie również znajdują się okna Drutex, których jesteśmy dystrybutorem.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 3

Okna aluminiowe

Jeżeli zależy Ci, aby sięgając po elementy wykończeniowe mieć pewność nie tylko ich walorów estetycznych, ale również trwałości i wytrzymałości na różnorodne niesprzyjające czynniki zewnętrzne, to idealnym rozwiązaniem są okna aluminiowe. Swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w obiektach użyteczności publicznej.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 4

Bramy garażowe

Dzięki rozbudowanemu asortymentowi produktów, jakimi są bramy garażowe, będziecie w stanie dopasować rozwiązanie do swoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań, biorąc pod uwagę zarówno konstrukcję budynku, jak i lokalizację. Dzięki naszej trosce o różnorodność będziecie mogli wybierać spośród wariantów uchylnych, segmentowych, rolowanych, a także przemysłowych.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 5

Drzwi wewnętrzne

Bardzo istotnym elementem działań budowlanych są prace wykończeniowe, bowiem to właśnie od nich w dużym stopniu zależy wygląd całego mieszkania czy domu. Właśnie dlatego korzystając z naszych ofert, zaopatrzycie się w najlepsze drzwi wewnętrzne, które są nie tylko funkcjonalne, ale dzięki zróżnicowanej kolorystyce i elementom dekoracyjnym także bardzo estetyczne.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 6

Markizy

Balkonowe, tarasowe oraz koszowe markizy oferowane przez firmę D.O.D. SYSTEM to idealny sposób na uzupełnienie przestrzeni domowej lub handlowej. Są one nie tylko bardzo dekoracyjne, ale również posiadają praktyczną funkcję - idealnie osłaniają przed nadmiernym promieniowaniem słońca.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 7

Ogrody zimowe

Posiadanie dodatkowej przestrzeni przydomowej, to okazja, by ją wykorzystać do celu stworzenia otwartej na naturę i sprzyjającej codziennemu wypoczynkowi przestrzeni. Oferowane przez nas ogrody zimowe to doskonały sposób, aby cieszyć się obcowaniem z przyrodą bez względu na aurę za oknem.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 8

Moskitiery

Zależy Państwu, aby w trakcie wiosennych i letnich dni wpuszczać do domu świeże powietrze, a obawiają się Państwo, że tylko, gdy otworzycie okno lub drzwi  wnętrza przemieści się cała chmara owadów? Koniecznie należy zainteresować się moskitierami, które firma D.O.D. SYSTEM oferuje w wersji plisowanej, przesuwanej oraz drzwiowej.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 9

Rolety

Osłony okienne, które zostały odpowiednio dobrane, pozwalają zabezpieczyć się przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym oraz zapewniają intymność we własnym domu. Firma D.O.D. SYSTEM ma do zaoferowania rolety, które są dostępne w bardzo zróżnicowanych wymiarach oraz szerokiej gamie kolorystycznej.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 10

Żaluzje

Z myślą o osobach szukających wykończeń łączących w sposobie funkcjonalności, wysoki stopień oryginalności oraz estetykę, w naszym asortymencie znalazły się doskonałe żaluzje. Posiadamy w ofercie warianty poziome oraz pionowe, które zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów odpornych na działanie promieni słonecznych. Polecamy także żaluzje fasadowe.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 11

Rolety zewnętrzne

Zabezpieczenie otworów budowlanych jest wartą uwagi kwestią i właśnie z myślą o tym w asortymencie przygotowanym przez firmę D.O.D. SYSTEM znalazły się odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz bardzo solidne rolety zewnętrzne. Ich ogromną zaletą jest także znakomita estetyka i możliwość dopasowania systemów do koloru elewacji.

Galeria 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe!

Kontakt

Pon - pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Obsługa Klienta indywidualnego:
Aleksander Szopa
tel. 600 439 758
aleksander@dodsystem.pl

Obsługa techniczna inwestycji:
mgr inż. Artur Wolert
tel. 608 481 462
artur@dodsystem.pl

Zapytania przetargowe:
Agnieszka Różycka
tel. 537 064 254
wycena@dodsystem.pl

 

Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Prokurent
Robert Nicki
tel. 605 223 877
robert@dodsystem.pl

Wiceprezes Zarządu
Bartłomiej Błaszczyk
tel. 504 934 638
biuro@dodsystem.pl

 

Mapa dojazdu