Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe -Goleniów

Od początku swojego funkcjonowania, czyli od roku 1998, staramy się cały czas wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Interesantów. Celem działalności firmy D.O.D. SYSTEM jest dostarczanie Państwu profesjonalnych zabudów prześwitów budowlanych. Pragniemy, by nasi Klienci mogli skorzystać nie tylko ze standardowych rozwiązań, jakimi są m.in. okna PCV, aluminiowe. Chociaż i tego rodzaju rozwiązania Państwu proponujemy, to jednak koronnymi elementami i komponentami naszej oferty stały się wspaniałe ogrody zimowe, praktyczne i eleganckie bramy garażowe, jak również pionierskie i trwałe drzwi zewnętrzne. To jednak nie wszystko, co jest w stanie Państwu zaoferować szczecińska firma D.O.D. SYSTEM.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów 2

Okna drewniane oraz PCV

Polepszenie standardu energetycznego, wyglądu, szczelności domu lub mieszkania to najwartościowsze cechy, jakimi wykazują się  okna drewniane oraz okna PCV  istniejące w ofercie firmy D.O.D. SYSTEM. Wielki wybór sprawia, że z prostotą nasi Klienci zaopatrzą się w produkty, które wpiszą się w urządzenie wnętrz lub całego obiektu. Zwiększenie standardu energetycznego, wyglądu, szczelności domu lub mieszkania to najwartościowsze cechy, jakimi wykazują się  okna drewniane oraz okna PCV  istniejące w ofercie firmy D.O.D. SYSTEM. W propozycji również znajdują się znane okna Drutex, których jesteśmy dystrybutorem.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów 3

Okna aluminiowe

W wypadku gdy jest ważne dla Ciebie, aby sięgając po elementy wykończeniowe mieć pewność nie tylko ich atutów estetycznych, ale również wytrzymałości i trwałości na rozmaite niesprzyjające czynniki zewnętrzne, to doskonałą opcją są okna aluminiowe. Swoją użyteczność znajdują między innymi w budynkach użyteczności publicznej.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Stargard Szczecinski 4

Bramy garażowe

Dzięki poszerzonemu asortymentowi artykułów, którymi są bramy garażowe, będziecie w stanie dobrać rozwiązanie do swoich spersonalizowany potrzeb i oczekiwań, mając pod uwagą zarówno strukturę budynku, jak i miejsce. Dzięki naszej trosce o bogaty asortyment będziecie mogli przebierać spośród kategorii segmentowych, rolowanych, uchylnych,  a także przemysłowych.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów 5

Drzwi wewnętrzne

Fundamentalnym elementem działań budowniczych są roboty wykończeniowe, gdyż to właśnie od nich w dużym stopniu zależy wygląd całego mieszkania czy domu. Właśnie dlatego korzystając z naszych ofert, zaopatrzycie się w najlepsze drzwi wewnętrzne, które są nie tylko funkcjonalne, ale dzięki zróżnicowanej kolorystyce i elementom dekoracyjnym także bardzo estetyczne.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów 6

Markizy

Tarasowe, balkonowe oraz koszowe markizy świadczone przez firmę D.O.D. SYSTEM to perfekcyjny sposób na dopełnienie przestrzeni domowej lub handlowej. Są one nie tylko bardzo zdobnicze, ale również posiadają pożyteczną funkcję - idealnie ochraniają przed nadmiarowym promieniowaniem słońca.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów 9

Ogrody zimowe

Będąc właścicielem dodatkowego obszaru przydomowego, to okazja, by go spożytkować do celu wykreowania przychylnej na przyrodę i sprzyjającej dziennemu relaksowi przestrzeni. Oferowane przez nas ogrody zimowe to cudowny sposób, aby radować się obcowaniem z naturą bez względu na pogodę za oknem.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów 8

Moskitiery

Zależy Państwu, aby podczas wiosennych i wakacyjnych dni wpuszczać do budynku rześkie powietrze, a obawiają się Państwo, że tylko, gdy rozewrzecie okno lub drzwi przez wnętrze przemieści się cały zastępy insektów? Obowiązkowo należy skupić uwagę na moskitiery, które firma D.O.D. SYSTEM oferuje w wersji  drzwiowej, przesuwanej oraz plisowanej.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów 9

Rolety

Zasłony okienne, które odpowiednio dobrano, dają możliwość zabezpieczenia się przed nadmiarowym promieniowaniem słonecznym oraz gwarantują prywatność w osobistym domu. Firma D.O.D. SYSTEM ma do zaproponowania rolety, które są dostępne we wszelakich wymiarach oraz dużej ilości kolorów.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów 10

Żaluzje

Mając na uwadze osoby poszukujące wykończeń łączących w sposobie użyteczności, wysoki poziom oryginalności oraz wygląd, w naszej gamie produktów znalazły się cudowne żaluzje. Posiadamy w ofercie odmiany pionowe oraz poziome, które zostały wytworzone z wysokogatunkowych budulców odpornych na wpływ promieni słonecznych. Rekomendujemy także żaluzje fasadowe.

 

Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe - Goleniów 11

Rolety zewnętrzne

Zabezpieczenie otworów budowniczych jest zasługującą na uwagę i właśnie z troską o tym w katalogu produktów przygotowanym przez firmę D.O.D. SYSTEM znalazły się niewrażliwe na działanie czynników zewnętrznych oraz bardzo mocne rolety zewnętrzne. Ich wielkim atutem jest także bezkonkurencyjna estetyka i opcja dopasowania systemów do barwy elewacji.

Galeria

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą - Okna PCV i aluminiowe, drzwi, rolety, bramy garażowe!

Kontakt

Pon - pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00 - w okresie wakacyjnym lipiec/sierpień biuro w soboty nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy!

Obsługa Klienta indywidualnego:
Aleksander Szopa
tel. 600 439 758
aleksander@dodsystem.pl

Obsługa techniczna inwestycji:
mgr inż. Artur Wolert
tel. 608 481 462
artur@dodsystem.pl

Zapytania przetargowe:
Agnieszka Różycka
tel. 537 064 254
wycena@dodsystem.pl

 

Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Prokurent
Robert Nicki
tel. 605 223 877
robert@dodsystem.pl

Wiceprezes Zarządu
Bartłomiej Błaszczyk
tel. 504 934 638
biuro@dodsystem.pl

 

Mapa dojazdu