Bramy garażowe Szczecin

Bramy garażowe - Szczecin

Bramy garażowe są wyposażeniem, które powinno być nie tylko funkcjonalne, ale również dopasowane do projektu posesji pod względem estetyki. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, ponieważ proponowane przez nas produkty spełniają zarówno aspekty estetyczne, jak i aspekty funkcjonalne.

Dbając o wysoką jakość wszystkich naszych realizacji, zwracamy wyjątkową uwagę na detale. To one okazują się w codziennym użytkowaniu bramy niezwykle ważne. Decydują zarówno o jej ostatecznej funkcjonalności, jak i trwałości. Bramy garażowe, które znajdą Państwo w katalogowej ofercie firmy D.O.D. SYSTEM ze Szczecina, to możliwość dopasowania instalacji pod konkretne wymagania.

Konsultując się z naszymi specjalistami, będą Państwo mogli nie tylko wybrać model najbardziej funkcjonalny (ma na to wpływ lokalizacja oraz konstrukcja budynku), ale i taki, który swoją estetyką będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania. Uzupełniając nasz asortyment o najnowsze realizacje, zwracamy również uwagę na ich energooszczędność oraz łatwość obsługi. Zachęcamy więc do zapoznania się z poszczególnymi modelami.

NOWOŚĆ - NAJCIEPLEJSZA BRAMA KRISPOL

Bramy garażowe - Szczecin 1

 

 • Energooszczędna
 • Bezpieczna
 • Estetyczna
 • Dodatkowo uszczelniona

Bramy garażowe uchylne

Bramy garażowe - Szczecin 2

 

 • Ekonomiczne
 • Łatwe w obsłudze
 • Bezpieczne
 • Trwałe

Bramy garażowe segmentowe

Bramy garażowe - Szczecin 3

 

 • Komfortowe
 • Bezpieczne
 • Ciepłe
 • Trwałe

Bramy garażowe rolowane

Bramy garażowe - Szczecin 4

 

 • Nowoczesne
 • Bogate wyposażenie
 • Trwałe
 • Oszczędność miejsca

Bramy garażowe przemysłowe

Bramy garażowe - Szczecin 5

 

 • Nowoczesne
 • Niezawodne
 • Bezpieczne
 • Trwałe

 


Solidna konstrukcja - Bramy garażowe

Bramy garażowe Szczecin 2Nie ważne jak dobrze wizualnie brama wygląda z zewnątrz, należy pamiętać o tym, że powinna być przede wszystkim solidnie wykonana. Warto zatem dowiedzieć się, jak wygląda konstrukcja bramy od wewnątrz.

W mechanizmach bram firma KRISPOL stosuje rozwiązania, które ją dodatkowo wzmacniają, upraszczają montaż oraz dostosowanie do przestrzeni garażu, a także gwarantują niezawodność i estetyczny wygląd również od środka.


System ciepłego montażu

Bramy garażowe Szczecin 3Dla Klienta to znacząca poprawa współczynnika ciepła. Innowacyjne rozwiązanie zgłoszone w celu opatentowania przez KRISPOL działa na zasadzie zdystansowaniu kątownika pionowego i listwy nadprożowej z podporami wału od ściany. Przekładka jest sporządzona pod montaż do kątownika pionowego, posiada gniazdo pod dodatkową uszczelkę. Zastosowanie dwóch uszczelek lepiej doszczelni połączenie. Stosowany przez nas przy montażu twardy styropian EPS jest w stanie poprawić izolację dla węzła o około 30%, co przekłada się w praktyce o 20% lepszej izolacji cieplnej całej bramy.

Brama garażowa, która jest wyposażona w panel o grubości 40 mm, zazwyczaj uzyskuje U=1,09 [W/m2K]. Dzięki zastosowaniu systemu ciepłego montażu zyskuje parametry zbliżone do bram wyposażonych w panel o grubości 60 mm – U=0,89 [W/m2K]. Tymczasem brama posiadająca panel 60 mm oraz zainstalowana przy wykorzystaniu systemu ciepłego montażu jest na ten moment najcieplejszym rozwiązaniem zaprojektowanym dla garaży w bryle budynku. Pozwala nam to osiągnąć aż U=0,77 [W/m2K].


Bezpieczeństwo - Bramy garażowe

Bramy garażowe Szczecin 4Produkty KRISPOL są wciąż udoskonalane, firma implementuje w nich rozwiązania, które mają zapewnić poprawę bezpieczeństwa użytkowania oraz wprowadza techniki zabezpieczające działanie mechanizmów. W każdej bramie montowane jest dodatkowe zabezpieczenie chroniące przed przypadkowym opadnięciem bramy, gdyby doszło do zerwania sprężyny.

W standardzie implementowane napędy są wyposażone w wyłącznik przeciążeniowy, który powoduje uniesienie się bramy o około 10 cm, gdy ta natrafi na opór. Jest możliwość również wyposażenia bramy automatycznej w fotokomórki, które mają za zadanie uniemożliwienie zamknięcia, w wypadku gdy w świetle bramy znajdzie się przeszkoda. Rolki jezdne zamontowane we wszystkich bramach można opcjonalnie wyposażyć w osłony chroniące palce. Również został nadany segmentom bram specjalnie zaprojektowany, bezpieczny kształt.


Wygodna obsługa

Bramy garażowe Szczecin 5Ważne jest również dla nas, aby brama była urządzeniem bezproblemowym w obsłudze, niezawodnym i cichym, czyli w skrócie wygodnym. A tę wygodę oraz komfort użytkowania dostarcza między innymi najlepsza automatyka. Mechanizmy stosowane w implementowanych przez nas bramach garażowych to urządzenia renomowanych producentów. Fakt ten daje naszym Klientom łatwą i bezproblemową obsługę, a także umożliwia dodanie bramy garażowej do dowolnego systemu „domu inteligentnego” oraz do instalacji alarmowych.

W instalowanych bramach wykorzystujemy łożyskowane rolki. Zminimalizowaliśmy również liczbę połączeń na prowadnicach. Instalowane rolki posiadające wkładkę PVC likwidują drgania oraz korzystnie wpływają na cichą pracę bramy. Każdą wyprodukowaną przez KRISPOL bramę garażową, niezależnie od jej wymiarów, można bezproblemowo otworzyć przy pomocy jednej ręki bez użycia siły. Tę czynność umożliwiają dwie sprężyny skrętne, które gwarantują optymalne wyważenie bramy garażowej.

Dodatkowe atrybuty instalowanych przez nas bram garażowych KRISPOL:

 • Ocynk antykorozyjny - Każdy z metalowych elementów bramy garażowej jest zabezpieczony przed rdzewieniem
 • Środkowe zawiasy - Dodatkowe zwiększenie sztywności konstrukcji gwarantuje montowanie w bramach garażowych zawiasów środkowych
 • Malowane okucia - Nieliczne firmy są w stanie zapewnić malowanie okucia bocznego znajdującego się wewnątrz bramy na kolor dostosowany do kolorystki paneli, a my jesteśmy właśnie jedną z tych firm

Pobierz Katalog

Okna PVC IGLO Energy Okna PVC IGLO Energy

 

Galeria - Bramy Garażowe

Kontakt

Pon - pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Obsługa Klienta indywidualnego:
Aleksander Szopa
tel. 600 439 758
aleksander@dodsystem.pl

Obsługa techniczna inwestycji:
mgr inż. Artur Wolert
tel. 608 481 462
artur@dodsystem.pl

Zapytania przetargowe:
Agnieszka Różycka
tel. 537 064 254
wycena@dodsystem.pl

 

Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Prokurent
Robert Nicki
tel. 605 223 877
robert@dodsystem.pl

Wiceprezes Zarządu
Bartłomiej Błaszczyk
tel. 504 934 638
biuro@dodsystem.pl

 

Mapa dojazdu