O firmie

Firma D.O.D. SYSTEM istnieje od 1998 roku. Naszym zadaniem jest zabezpieczenie potrzeb naszych klientów w zakresie profesjonalnej zabudowy otworów budowlanych.
Posiadamy wiedzę i środki techniczne, aby przygotowana kompleksowo oferta mogła być podstawą podjęcia ostatecznej decyzji. Wykonujemy projekty systemowych rozwiązań, z pełnymi danymi technicznymi użytych materiałów i urządzeń.

Przeprowadzamy szczegółową kalkulację planowanego przedsięwzięcia do żądanego poziomu wykonania.

Zapewniamy transport i wykonawstwo przez fachowe grupy montażowo-budowlane. Nasze biura handlowe to miejsca bezpośrednich kontaktów z naszymi klientami, gdzie finalizujemy zlecenia, oraz służymy pomocą i radą. Nasz system sprzedaży bezpośredniej umożliwia pełną i kompleksową prezentację produktów zarówno klientowi indywidualnemu jak i instytucjonalnemu.

Nasi przedstawiciele gotowi są na dojazd do kontrahenta na terenie województw zachodniej polski w ciągu 24 godzin od zgłoszenia, aby szybko i profesjonalnie zaprezentować nasz asortyment.

W bezpośrednich kontaktach handlowych firma D.O.D. SYSTEM jest pewnym i godnym zaufania partnerem co potwierdzają liczne referencje.Terminowa realizacja wszelkich należności i zobowiązań ułatwia firmie nawiązywać nowe kontakty i współpracę. Dużą wagę przywiązuje się do terminowej realizacji wszelkich zobowiązań względem Skarbu Państwa. Dzięki temu i dzięki atrakcyjnej ofercie handlowej D.O.D. SYSTEM jest wiarygodnym i rzetelnym handlowcem, któremu bez cienia ryzyka powierza się dostawy dużych ilości produktów dla realizacji zamówień organizowanych w trybie ustawy o zamówieniach publicznych lub na drodze przetargów ograniczonych. Poprawnie układa się współpraca z REIFFAISEN BANK POLSKA S.A., dla którego jesteśmy w pełni wiarygodnym partnerem. Firma D.O.D. SYSTEM zyskała ogromna rzeszę klientów i wyrobiła sobie dobrą markę. Od początku swego istnienia firma realizuje ambitne plany rozwojowe, stale podnosząc jakość i asortyment.

Kontakt

Pon - pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Obsługa Klienta indywidualnego:
Aleksander Szopa
tel. 600 439 758
aleksander@dodsystem.pl

Obsługa techniczna inwestycji:
mgr inż. Artur Wolert
tel. 608 481 462
artur@dodsystem.pl

Zapytania przetargowe:
Agnieszka Różycka
tel. 537 064 254
wycena@dodsystem.pl

 

Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Prokurent
Robert Nicki
tel. 605 223 877
robert@dodsystem.pl

Wiceprezes Zarządu
Bartłomiej Błaszczyk
tel. 504 934 638
biuro@dodsystem.pl

 

Mapa dojazdu