Bramy garażowe przemysłowe - Szczecin

Bramy garażowe przemysłowe - Szczecin

 

  • Nowoczesne
  • Niezawodne
  • Bezpieczne
  • Trwałe
 
Bramy garażowe przemysłowe są produktem stosowanym w budownictwie, głównie przemyśle, mające funkcję szybkiego i funkcjonalnego zamknięcia budynków przemysłowych takich jak hale produkcyjne, warsztaty, hale handlowe czy myjnie. Produkt ten jest zamykany i otwierany w po przez ruch pionowy zespołu paneli, które mają dobre własności izolacyjne i wygłuszające.


Bramy garażowe przemysłowe - Szczecin 1  Bramy garażowe przemysłowe - Szczecin 2

W naszej ofercie  znajdują się bramy, których przeznaczeniem jest praca w nietypowych warunkach np. w podwyższonej wilgotności.
Zawiasy, linki, wkręty i rolki, wchodzące w skład takiej bramy, wykonane są ze stali nierdzewnej. Ich specyfika wymaga też użycia motoreduktora i centrali sterującej o podwyższonej klasie ochrony przeciwwilgociowej.


Bramy garażowe przemysłowe - Szczecin 3  

Specjalnie wzmocnione prowadnice i kształtowniki mocujące zapewniają stabilność konstrukcji i nienaganną szybką pracę. Możliwość zastosowania automatyki bramowej renomowanych firm, powoduje, że produkt jest łatwy i bezpieczny w obsłudze.

 

 Bramy garażowe przemysłowe - Szczecin 4  Bramy garażowe przemysłowe - Szczecin 5

 

Uwaga: Panel od wewnątrz wykonany jest w kolorze białym z przetłoczeniami podłużnymi  i o fakturze stucco (skórka pomarańczy). Grubość panelu 4 cm wysokość panelu 50 i 61 cm.

Blokada przeciwpodważeniowa


Bramy garażowe przemysłowe - Szczecin 6

Rozwiazanie to znacząco podnosi bezpieczeństwo obiektu, w którym zamontowana jest brama skutecznie uniemożliwiając jej podważenie od zewnątrz.
Blokada montowana jest razem z zabezpieczeniem w przypadku pęknięcia liny.
W momencie próby podważenia bramy, lina luzuję się, powodując zamknięcie zabezpieczenia i jednocześnie uruchomienie blokady. Dla pełnego bezpieczeństwa blokada montowana jest po obu stronach bramy.
 

Bramy przemysłowe - Galeria


 

Kontakt
 
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
 
tel.: +48 91 852 24 25
 
biuro@dodsystem.pl
Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Godziny otwarcia

Pon - pt: 7:00 - 16:00
sobota 9:00 - 13:00

Jeżeli chcesz umówić się na późniejszą godzinę - zadzwoń lub napisz.

Mapa dojazdu