Rolety wewnętrzne Anwis - Szczecin

Rolety - Szczecin

Osłony wewnętrzne Anwis

Systemy te zostały przygotowane z myślą o osobach ceniących sobie oryginalność i ponadprzeciętność wykończeń. Żaluzje – zarówno w swej tradycyjnej realizacji, jak i bardziej nowoczesnej odsłonie, bez wątpienia sprostają Państwa oczekiwaniom. Proponujemy zarówno modele plisowane, jak i standardowe realizacje poziome.

We wszystkich wariantach systemy te wykazują się niezawodnością oraz wysokim poziomem funkcjonalności. Wszystkie produkty proponowane przez naszą szczecińską firmę wykonywane są z materiałów i tkanin o najwyższej jakości, w związku z czym pozostają one całkowicie odporne na intensywne działanie promieni słonecznych.

Rolety wewnętrzne Anwis - Szczecin 1

 

 • Szeroka gama kolorów
 • Wysoka jakość materiałow
 • Bezproblemowe użytkowanie
 • Ochrona wnętrza przed nagrzaniem

 


Rolety tekstylne i fasadowe Mol

Rolety wewnętrzne Anwis - Szczecin 2

 

 • Sterowane ręcznie lub elektrycznie
 • Szeroki wachlarz zastosowań
 • Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz
 • Przesłonięcie dużych przeszklonych powierzchni

 

 


Żaluzje plisowane


• Plisy dostosowane są do wszystkich rodzajów okien, również o nietypowych kształtach /trójkąty, trapezy, skosy/, a także okien dachowych, ogrodów zimowych i przeszklonych konstrukcji dachowych

• Atrakcyjna kolekcja tkanin dekoracyjnych oraz zaciemniających pozwala idealnie dopasować żaluzję pod kątem funkcjonalnym

• Prowadzenie linkowe gwarantuje lekkie i stabilne sterowanie produktem zamontowanym m.in. w oknach uchylnych oraz dachowych

• Łatwy sposób czyszczenia produktu

• Prosty montaż i demontaż

• Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie produktu

 

Rolety dachowe


- Idealne rozwiązanie do każdego rodzaju okien dachowych drewnianych oraz z PVC.
- Niezawodny samohamujący mechanizm, pozwala ustawić roletę na dowolnej wysokości.
- Ograniczenie do minimum przenikania światła słonecznego dzięki prowadnicom bocznym oraz płaskiej kasecie osłaniającej.
- Płynne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.
- Łączenie ultradźwiękowe prowadników z tkaniną, zabezpiecza ją przed wypadaniem z prowadnic bocznych.
- Możliwość sterowania roletą na różnych wysokościach.
- Bogata kolekcja wzorów i kolorów materiałów oraz detali wykończeniowych.


 

Roleta Impresja

- Możliwość operowania ilością światła dziennego przenikającego do wnętrza bez konieczności podnoszenia rolety.
- Nowoczesna dekoracja okienna łącząca funkcję żaluzji, rolety, firany, zasłony.
- Łańcuszek sterujący oraz obrotowy obciążnik tkaniny pozwala na płynne sterowanie roletą.
- Atrakcyjna kolekcja tkanin oraz dopasowana kolorystyka detali pozwala optymalnie dobrać roletę do wystroju wnętrza.
- Roleta umieszczona w pełnej kasecie aluminiowej pozwala na szybki montaż i demontaż.

 

 


Rolety materiałowe


Rodzaje:
 • Rolety wolnowiszące
 • Rolety w kasecie z prowadnicami
 • Rolety wolnowiszące w kasecie


Ogólna charakterystyka:

- Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin w tym rozpraszających światło, zaciemniających, antyrefleksyjnych oraz transparentnych, pozwala dobrać roletę do wnętrza w zależności od jej przeznaczenia
- Niezawodny samohamujący mechanizm sterujący pozwala na ustawienie rolety na dowolnej wysokości – płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu.
- Aluminiowa lub stalowa listwa obciążająca idealnie napina materiał rolety na całej powierzchni
- Doskonale sprawdzi się w oknach balkonowych dzielonych szprosem - jedna roleta na całej wysokości okna balkonowego
- Kaseta maskująca rolety nadaje estetyczny wygląd oraz zabezpiecza tkaninę przed uszkodzeniem i zabrudzeniem


Żaluzja pionowa

- Komfortowe dostosowanie światła przenikającego do wnętrza poprzez ustawienie kąta odchylenia lamel oraz zakresu rozsunięcia żaluzji
- Wybór sposobu montażu – naścienny lub sufitowy
- Żaluzje pionowe doskonale sprawdzą się w przestrzennych, wysokich pomieszczeniach, a także jako element dzielący wnętrze
- Atrakcyjna kolekcja tkanin i lamel PCV, pozwala dobrać żaluzję do pomieszczenia w zależności od jego przeznaczenia – sala konferencyjna, biuro, mieszkanie
- Możliwość zastosowania żaluzji we wnętrzach ze skosami oraz z pionowymi lub poziomymi kształtami łukowymi

 


Panel track

- Możliwość przesłaniania dużych przeszklonych powierzchni
- Komfortowa regulacja natężenia światła docierającego do wnętrza
- Nowoczesna dekoracja okienna zastępująca firany i zasłony
- Atrakcyjna forma dzielenia przestrzeni
- Dopełnienie aranżacji wnętrza – dowolność łączenia wzorów i kolorów, możliwość zamiany miejsc paneli
- Sposób mocowania: we wnęce okiennej, na ścianie lub na suficie

Żaluzja pozioma aluminiowa

- Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza, bez konieczności podnoszenia żaluzji
- Szeroka gama kolorów umożliwia idealne dobranie żaluzji do aranżacji
- Ochrona wnętrza przed nagrzaniem oraz działaniem promieniu UV
- Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, bezproblemowe użytkowanie produktu
- Lekkie prowadzenie żaluzji przy pomocy łańcuszka sterującego
- Niezawodny mechanizm samohamujący

 


 

Żaluzja pozioma drewniana

- Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza przy pomocy sterowania ręcznego lub elektrycznego,
- Materiały naturalne – listwy z egzotycznego drewna (abachi, basswood) oraz dopasowane elementy wykończeniowe, nadadzą wnętrzu niepowtarzalny klimat,
- Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe, komfortowe użytkowanie produktu.Rolety to niesamowity dodatek do niemal każdego pomieszczenia w domu. Są niedrogie, niezawodne i łatwe w utrzymaniu. Co więcej, w wielu domach rolety wytrzymują nawet dekadę. Oczywiście trwałość rolety zależy od częstotliwości jej użytkowania, miejsca w jakim są zamontowane w Twoim domu oraz dbałości o odpowiednią konserwację rolety przez cały okres jej użytkowania.Kiedy powstaje konieczność wymiany rolet?

 

Pleśń Zerwany łańcuch lub niesprawna sprężyna
Czasami, od naszych klientów słyszymy, że ich rolety po 12 latach użytkowania zarastały śluzowatą warstwą pleśni. Faktycznie może się tak zdarzyć. Chociaż dokładnie tego nie określono, podaje się, że mija wiele lat, zanim zwykle staje się to problemem. Pleśń rośnie, ponieważ pogarsza się warstwa ochronna, a wilgoć, która tworzy się wewnątrz okna, tworzy się również na roletach. Gdy wilgoć nie jest wycierana, możesz zobaczyć warstwę pleśni rosnącą na dole rolety. Szybkim rozwiązaniem jest przycięcie rolety, ale ostatecznie roleta będzie wymagała wymiany. Po latach użytkowania sprężyna może stracić elastyczność i poluzować się. Co więcej, łańcuch może się zerwać przy codziennym podciąganiu i opuszczaniu. Można to tymczasowo naprawić, zdejmując roletę i regulując sprężynę lub wymieniając łańcuch. Ponownie, jest to szybkie rozwiązanie, które może pomóc w podniesieniu lub opuszczeniu rolety. Jednak konieczna będzie wymiana rolety, jeśli nie chcesz regulować sprężyny co drugi tydzień.Rolety okienne to niezwykle popularna opcja dekoracji. Aby jednak wyglądały jak najlepiej, wymagają regularnej pielęgnacji i konserwacji.Rolety - Szczecin

Generalne sprzątanie

 • Regularne odkurzanie ściereczką z mikrofibry, ściereczką z piór lub miękką ściereczką to korzyść dla wszystkich rolet. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, upewnij się, że rolety są całkowicie wysunięte, a wszystkie listwy są zamknięte i skierowane w tę samą stronę. Odkurz lekko, następnie przechyl listewki w przeciwnym kierunku i powtórz odkurzanie.
 • W przypadku większego kurzu użyj małej szczotki odkurzacza. Podczas korzystania z odkurzacza upewnij się, że ssanie jest ustawione na najsłabszy poziom, aby uniknąć skręcania listew.
 • Rolety będą wymagały dokładniejszego czyszczenia raz lub dwa razy w roku. Wówczas użyj ściereczki z mikrofibry, ręcznika frotte, czystej skarpetki lub bawełnianych rękawiczek i delikatnie przetrzyj każdą listwę od początku do końca, pamiętając o wyczyszczeniu góry i dołu. Aby usunąć silniejsze zabrudzenia i plamy, możesz lekko zwilżyć ściereczkę czystą wodą lub mieszaniną 25% octu i 75% wody.

Rolety - Szczecin

Czyszczenie rolet metalowych i winylowych

 • Tego typu żaluzje można czyścić ciepłą wodą z mydłem; Płyn do mycia naczyń również dobrze się sprawdzi. Zdejmij całą roletę z elementów montażowych i umieść ją w wannie lub podobnym naczyniu (być może w basenie dla dzieci na podwórku).
 • Użyj miękkiej szczotki, gąbki lub miękkiego mopa, aby przetrzeć obie strony listew ciepłą wodą z mydłem przed dokładnym spłukaniem. Ręczna nasadka prysznicowa lub dysza natryskowa na wężu są idealne do płukania. Pamiętaj, aby spłukać wszystkie mydliny, aby uniknąć plam.
 • Osusz rolety ręcznikami i ponownie powieś. Upewnij się, że rolety są otwarte, aby powietrze mogło krążyć między listwami.
 • Do wyjątkowo zabrudzonych żaluzji, szczególnie tych w kuchni, użyj odtłuszczacza.

Rolety - Szczecin

Czyszczenie rolet drewnianych

 • Większość rolet drewnianych jest pokryta specjalnym wykończeniem, które odpycha brud i plamy. Rolety drewniane można czyścić za pomocą dobrej jakości pasty do mebli i miękkiej szmatki. Spryskaj szmatkę środkiem do polerowania mebli i wytrzyj każdą listwę osobno.
 • Do czyszczenia możesz też użyć zwykłej wody, ale uważaj, aby nie nasycić drewna. Natychmiast wytrzyj nadmiar wody, aby zapobiec plamom, przebarwieniom lub wypaczeniom.

Rolety materiałowe

 • Rolety materiałowe mogą być trudne do czyszczenia. W przypadku zwykłego kurzu i brudu użyj odkurzacza, spryskiwacza ze sprężonym powietrzem lub suszarki do włosów.
 • W przypadku cięższego kurzu delikatnie przetrzyj każdą listwę suchą gąbką.
 • Jeśli na tkaninie są plamy, możesz spróbować zwilżyć gąbkę ciepłą wodą lub łagodnym mydłem w płynie. Nie pocieraj rolety, ponieważ tarcie może uszkodzić tkaninę. (Zawsze przetestuj każdy środek czyszczący w niewidocznym miejscu przed kontynuowaniem.)
 • Bardzo zabrudzone rolety materiałowe mogą wymagać profesjonalnego czyszczenia.

Rolety - Szczecin

Czego nie robić podczas czyszczenia rolet

 • Uważaj, aby nie naciskać zbyt mocno na metalowe rolety, aby uniknąć zgięcia lub uszkodzenia listew.
 • Nie pozwól, aby woda zbierała się na roletach — może to spowodować powstanie plam.
 • Chroń rolety podczas czyszczenia okien, rozpylając środek do czyszczenia szyb na szmatkę, a nie na szybę.
 • Nigdy nie używaj do czyszczenia rolet ściernych środków czyszczących ani żrących chemikaliów, ponieważ produkty te mogą porysować, odbarwić lub wypaczyć lamele.
 • Nie używaj alkoholu, chusteczek dla niemowląt ani zasadowych środków czyszczących, ponieważ zawierają one żrące związki, które mogą plamić lub niszczyć wykończenie rolet. 

Pamiętaj, regularne odkurzanie jest kluczowe, czyszczenie rolet sprawi, że Twoje okna będą wyglądać fantastycznie!

 


 

Anwis - Rolety Szczecin - Galeria

 

 

 

 

Kontakt

Pon - pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Obsługa Klienta indywidualnego:
Aleksander Szopa
tel. 600 439 758
aleksander@dodsystem.pl

Obsługa techniczna inwestycji:
mgr inż. Artur Wolert
tel. 608 481 462
artur@dodsystem.pl

Zapytania przetargowe:
Agnieszka Różycka
tel. 537 064 254
wycena@dodsystem.pl

 

Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Prokurent
Robert Nicki
tel. 605 223 877
robert@dodsystem.pl

Wiceprezes Zarządu
Bartłomiej Błaszczyk
tel. 504 934 638
biuro@dodsystem.pl

 

Mapa dojazdu