Drzwi PORTA - Szczecin

Drzwi PORTA - Szczecin

Drzwi PORTA - Szczecin 2PORTA jest firmą produkującą drzwi oraz wyróżniającą się tym, że swoje projekty tworzy w oparciu o aktualne trendy we wzornictwie, dbając przy tym o jak najwyższe standardy. Dział badań i rozwoju cały czas śledzi nowości pojawiające się na rynku. Co każde wydanie katalogu PORTA można znaleźć jakieś "nowinki". Drzwi PORTA to również synonim bezpieczeństwa oraz jakości.

Na drzwi wewnętrzne często nie poświęcamy aż tak dużo czasu, jak na drzwi zewnętrzne, a także te, które mają pełnić wyspecjalizowaną rolę, jak np. drzwi przeciwpożarowe czy techniczne. Jest to błąd, ponieważ drzwi wewnętrzne są również bardzo ważne, są nierozerwalną częścią wystroju wnętrza, oraz mają na nie ogromny wpływ. Odpowiednio dopasowane drzwi wewnętrzne wpływają na to, że dane miejsce nabiera zupełnie nowego, wyjątkowego wyrazu. Należy jednak pamiętać, że drzwi PORTA mimo wszystko pełnią również praktyczne funkcje.

Jak wcześniej pisaliśmy, drzwi wewnętrzne mają za zadanie nie tylko zdobić przestrzeń, ale również dostarczają praktycznych funkcji. Koniecznie one blokują wstęp do pomieszczeń typu sypialnia czy łazienka, a w których powinno się mieć jak najwięcej prywatności oraz intymności, oraz niezastąpione są w pokojach dziecięcym czy np. w domowym gabinecie - to one zagwarantują Ci spokój oraz ciszę w chwilach wyznaczonych na pracę.

Nawet gdy nie zdajesz sobie sprawy, to warto jest uświadomić naszym Klientom, że codziennie drzwi otwierane i zamykane są dziesiątki razy. Produkty firmy PORTA wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia gwarancję długotrwałego, bezproblemowego użytkowania oraz komfortu.

Certyfikaty otrzymane w Instytucie Techniki Budowlanej gwarantują najwyższy standard. Produktem, z którego PORTA jest dumny są drzwi techniczne, które dzięki swoim atrybutom oraz możliwością modyfikacji pod konkretne projekty dają możliwość architektom oraz inwestorom realizować nawet najbardziej odważne inwestycje. W celu produkcji drzwi, materiały potrzebne do ich wyprodukowania są im dostarczane przez światowych liderów. Zawsze chętnie współpracują z architektami, aby zagwarantować to, że drzwi PORTA będą odpowiadały potrzebom projektowym.

Drzwi PORTA - Galeria

Kontakt

Pon - pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00

Obsługa Klienta indywidualnego:
Aleksander Szopa
tel. 600 439 758
aleksander@dodsystem.pl

Obsługa techniczna inwestycji:
mgr inż. Artur Wolert
tel. 608 481 462
artur@dodsystem.pl

Zapytania przetargowe:
Agnieszka Różycka
tel. 537 064 254
wycena@dodsystem.pl

 

Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Prokurent
Robert Nicki
tel. 605 223 877
robert@dodsystem.pl

Wiceprezes Zarządu
Bartłomiej Błaszczyk
tel. 504 934 638
biuro@dodsystem.pl

 

Mapa dojazdu