Drzwi POL-SKONE - Szczecin

Drzwi POL-SKONE - Szczecin

Drzwi POL-SKONE - Szczecin 2

Drzwi POL-SKONE są produkowane na podstawie wysokiej jakości konstrukcji oraz wypełnień. Dzięki temu produkty firmy POL-SKONE gwarantują zadowolenie Klientów oraz dopasowanie się do ich potrzeb. W ofercie znajdują się zarówno drzwi nowoczesne, jak i drzwi klasyczne? Dostosowana do stylizacji wnętrza stolarka otworowa sprawdzi się jako funkcjonalna ozdoba przestrzeni. POL-SKONE w katalogu swoich drzwi wewnętrznych posiada ponad 450 wzorów drzwi, w tym stylowe drzwi profilowane, gładkie, z szybą czy dekorami. Oferta, która jest aż tak bogata pozwala sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Klienci przy wybieraniu drzwi wewnętrznych oprócz wzornictwa, powinni zwrócić uwagę także na ich przeznaczenie oraz funkcjonalność. Prawe czy lewe? Warto mieć na uwadze przede wszystkim kierunek otwierania skrzydeł, właściwie dobrane drzwi pokojowe ułatwiają aranżację lokum. W ofercie POL-SKONE znajdują się również drzwi przylgowe, gdzie skrzydło posiada felc, który zachodzi na ościeżnicę albo drzwi bezprzylgowe posiadające prostą krawędź skrzydła tworzącą jednolitą płaszczyzną z futryną. Niezwykle ważne są także wymiary skrzydeł wewnątrzlokalowych, drzwi jednoskrzydłowe w ofercie firmy POL-SKONE dostępne są w następujących wymiarach: „60”, „70”, „80”, „90”, a drzwi dwuskrzydłowe: „100”, „110”, „120”, „160”, „180”.

W kolekcjach drzwi POL-SKONE Klienci są w stanie znaleźć będące na topie białe drzwi, szare drzwi, czarne drzwi oraz ponadczasowe skrzydła wewnętrzne w najróżniejszych odcieniach drewna. Linia drzwi malowanych umożliwia Klientom pokrycie skrzydeł na spersonalizowany odcień farbami wodorozcieńczalnymi z praktycznie nieskończonych palet kolorystycznych RAL i NCS. Pokaźną kolorystykę zapewniają również powierzchnie ECO TOP, które są uodpornione na ścieranie, HIGH TOP z efektem struktury drewna, SILKSTONE również z unikalnym efektem struktury drewna, SILKSTONE CPL, które charakteryzują się odpornością LAMINATU CPL 0,5 mm, LAMISTONE CPL wyposażone w powłokę zabezpieczającą przed wycieraniem i działaniem środków chemicznych, LAMINOWANE posiadają wysoce odporną powierzchnię zalecaną do budynków użyteczności publicznej. Bliskość z naturą są w stanie zapewnić drzwi FORNIROWANE pokryte ekologicznym lakierem UV, cechują się zdecydowanie większą wytrzymałością na zarysowania i oddziaływania światła w porównaniu ze standardowymi lakierami.

Drzwi POL-SKONE - Galeria

Kontakt

Pon - pt: 7:00 - 16:00
Sobota: 9:00 - 13:00 - w okresie wakacyjnym lipiec/sierpień biuro w soboty nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy!

Obsługa Klienta indywidualnego:
Aleksander Szopa
tel. 600 439 758
aleksander@dodsystem.pl

Obsługa techniczna inwestycji:
mgr inż. Artur Wolert
tel. 608 481 462
artur@dodsystem.pl

Zapytania przetargowe:
Agnieszka Różycka
tel. 537 064 254
wycena@dodsystem.pl

 

Dane firmy

D.O.D System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Modra 24, 71-220 Szczecin
NIP: 8522610799
REGON: 360318140

Prokurent
Robert Nicki
tel. 605 223 877
robert@dodsystem.pl

Wiceprezes Zarządu
Bartłomiej Błaszczyk
tel. 504 934 638
biuro@dodsystem.pl

 

Mapa dojazdu