Tłumacz (by Google):

Oferta

Oferta

Naszym priorytetem jest zadbanie o kompleksowy charakter oferty. Wprowadzamy do asortymentu funkcjonalne rozwiązania, które zapewniają wysoki standard użytkowania. Proponujemy między innymi okna i drzwi oraz bramy, rolety zewnętrzne i wewnętrzne, markizy, a nawet ogrody zimowe i zadaszenia. Dokładamy starań, aby asortyment pozwolił na wybór dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Oferta zróżnicowana jest nie tylko pod kątem produktowym. Zapewniamy odmienność w zakresie wymiarowym, kolorystycznym oraz dodatkowych opcji.Okna

Oferujemy okna PCV, drewniane, aluminiowe. Produkty charakteryzują się wysoką szczelnością, co pozwala zagwarantować optymalny komfort cieplny. Dodatkowym atutem proponowanych rozwiązań jest estetyka. Okna dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Nie ingerują nadmiernie w wygląd elewacji budynku.


Drzwi zewnętrzne

Proponujemy drzwi zewnętrzne znanych i cenionych w branży producentów. Konstrukcje odznaczają się bardzo solidną budową. Posiadamy również modele w standardzie antywłamaniowym. Dodatkowym atutem proponowanych rozwiązań jest zastosowanie wkładów, które gwarantują bardzo dobry poziom izolacji cieplnej.


Drzwi wewnętrzne

Posiadamy w ofercie drzwi wewnętrzne prestiżowych marek. Produkty odznaczają się przede wszystkim estetycznym wyglądem. Skrzydła wykonane są z solidnych materiałów, które decydują o trwałości oraz wyglądzie. Dekoracyjność przejawia się w zastosowaniu tłoczeń, przeszkleń, itp. Zapewniamy duży wybór modeli.


Drzwi tarasowe, balkonowe

Praktyczne drzwi tarasowe i balkonowe dostępne są w naszej ofercie w kilku ciekawych wariantach. Proponujemy modele, które umożliwiają otwarcie domu na część zewnętrzną. Posiadamy wersje przesuwane, uchylno-przesuwane oraz harmonijkowe. Wszystkie odznaczają się łatwością obsługi. Ponadto estetycznie komponują się z elewacją.


Bramy garażowe

Wśród prezentowanych rozwiązań, w naszej ofercie znajdują się bramy garażowe uchylne, segmentowe, rolowane, a także przemysłowe. Ich mechanizmy mogą zostać zaopatrzone na życzenie Klient w automatykę. To zdecydowanie usprawni działanie i pozwoli cieszyć się szybkim otwieraniem oraz zamykaniem skrzydła.


Rolety, systemy osłonowe

Proponujemy w naszej ofercie rolety oraz systemy osłonowe. Produkty pozwalają w odpowiedni sposób zabezpieczyć przestrzeń okienną. Trwałe i mocne pancerze chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Ponadto odznaczają się wysokim poziomem estetyki. Współgrają z wyglądem zewnętrznym budynku.


Ogrody zimowe, zadaszenia

Nasze ogrody zimowe pozwalają zatrzymać atmosferę lata w chłodne wieczory. Przeszkolone konstrukcje zapewniają dodatkową przestrzeń użytkową. Mogą być wykorzystane do stworzenia ciekawego ogrodu we wnętrzu domu. Ponadto proponujemy atrakcyjne zadaszenia, idealne nad drzwi wejściowe, jak też nad tarasy.


Markizy

Posiadamy markizy tarasowe oraz balkonowe. Konstrukcje są łatwe w montażu i użytkowaniu. Pozwalają na osłonę stosunkowo dużej powierzchni – w zależności od modelu – przed intensywnymi promieniami słonecznymi oraz opadami. Dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Proponujemy także osłony boczne i wersje koszowe.


Copyright © 2015 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape