› Rolety, systemy osłonowe

Rolety

Rolety zewnętrzne Krispol

Zależy nam na zapewnieniu najwyższych standardów każdej realizacji. Zabiegamy o zadowolenie Klienta, o zabezpieczenie przestrzeni okiennej w sposób solidny, estetyczny i funkcjonalny. Oferowane przez nas rolety zewnętrzne pomagają sprostać emu zadaniu. Z pomocą pracowników szczecińskiego D.O.D. SYSTEM proponowane rozwiązania będą integralną częścią Państwa domu. Wyroby wykonane są z najlepszej jakości materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych oraz na uszkodzenia mechaniczne.


Czemu warto skorzystać?

Rolety zewnętrzne zyskują z każdym rokiem na popularności. Zainteresowanie zawdzięczają licznym zaletom, z których najważniejsze to:

  • możliwość montażu w nowym i starym budownictwie,
  • estetyczny wygląd i brak ingerencji w architekturę elewacji,
  • możliwość częściowej bądź całkowitej zabudowy,
  • łatwa obsługa,
  • ochrona przed aktami wandalizmu i kradzieżą,
  • ochrona przed nadmiernym nasłonecznieniem.

Nasza firma ze Szczecina oferuje wybór różnorodnych modeli, co pozwala na zamontowanie w dowolnej chwili. Poszczególne modele posiadają odmienne parametry techniczne, przez co mogą być dedykowane do różnych obiektów.


ROLETY ZEWNĘTRZNE

Najwyższa jakość materiałów
Bezawaryjna i stabilna praca
Komfortowe w obsłudze
Szeroka gama wykończeń i kolorów

Osłony wewnętrzne Anwis

Systemy te zostały przygotowane z myślą o osobach ceniących sobie oryginalność i ponadprzeciętność wykończeń. Żaluzje - zarówno w swej tradycyjnej realizacji, jak i bardziej nowoczesnej odsłonie, bez wątpienia sprostają Państwa oczekiwaniom. Proponujemy zarówno modele plisowane, jak i standardowe realizacje poziome.


We wszystkich wariantach systemy te wykazują się niezawodnością oraz wysokim poziomem funkcjonalności. Wszystkie produkty proponowane przez naszą szczecińską firmę wykonywane są z materiałów i tkanin o najwyższej jakości, w związku z czym pozostają one całkowicie odporne na intensywne działanie promieni słonecznych.


OSŁONY WEWNĘTRZNE

Szeroka gama kolorów
Wysoka jakość materiałów
Bezproblemowe użytkowanie
Ochrona wnętrza przed nagrzaniem

Rolety tekstylne i fasadowe Mol

ROLETY TEKSTYLNE I FASADOWE

Przesłonięcie dużych przeszklonych powierzchni
Sterowanie ręczne lub elektryczne
Szeroki wachlarz zastosowań
Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz budynku

Moskitiery Mol

Są idealnym rozwiązaniem na lato, pozwalającym nie tylko uporać się z natrętną obecnością owadów, ale również cieszyć się świeżym powietrzem. Moskitiery, które Państwu proponujemy, dostępne są w kilku bardzo ciekawych wariantach. Są to zarówno systemy plisowane, przesuwne, jak i drzwiowe. Ich estetyczna konstrukcja współgra z fasadą budynku.


Montaż takiego rozwiązania, którym zajmą się eksperci z firmy D.O.D. SYSTEM ze Szczecina, jest niezwykle prosty i nie wymaga wykonywania dodatkowych prac montażowych.


MOSKITIERY

Ekskluzywne i oryginalne
Lekkie i elastyczne
Ochrona przed insektami
Szeroki wybór siatek

Copyright © 2020 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape