› Okna PCV

Okna PCV

Zabudowy otworów budowlanych są tym, co specjalnie z myślą o każdym ze swoich Klientów oferuje firma D.O.D. SYSTEM. W naszej rozbudowanej ofercie znajdziecie m.in. takie standardowe rozwiązania, jakimi są okna PCV. Bogata wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnych technologii pozwalają nam na dostarczanie na rynek realizacji o najlepszych parametrach - zarówno jeżeli chodzi o kwestie użytkowe, jak również estetyczne.


Do bardzo znaczących walorów, jakimi wykazuje się nasza stolarka otworowa, należy m.in. możliwość uzyskania termoizolacji. Specjalna technologia sprawia, że dochodzi do ograniczenia strat ciepła w mieszkaniu lub w domu. Co równie istotne, przemyślana konstrukcja szyb i ram sprawia, że bardzo dobrze tłumią one wszelkie dźwięki z zewnątrz. Zastosowanie wysokogatunkowych materiałów oraz przemyślana budowa sprawiają, że nasze okna PCV są odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych oraz na działanie owadów i grzybów.


Firma D.O.D. SYSTEM ze Szczecina zajmuje się dostosowywaniem elementów wykończeniowych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klientów. W związku z tym oferowane przez nas okna PCV wykonujemy w dowolnych rozmiarach oraz w kolorystyce elewacji, jaka będzie się najlepiej komponowała z całą aranżacją.


Sprawdź ofertę okien PCV
  • Odporne na niszczące wpływy atmosferyczne
  • Odporne na działanie grzybów i owadów
  • Bogata gama kolorystyczna
Zdjęcia:

Certyfikat autoryzacji

Iglo Energy - DRUTEX

Profil GL System - DRUTEX

Profesjonalne Okna PCV w Szczecinie
Copyright © 2020 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape