› Drzwi stalowe do klatek schodowych


  • Bezpieczne
  • Dobre właściwości izolacyjne
  • Estetyczne

DRZWI BEZ PRZEKŁADKI TERMICZNEJ (STAL ZIMNA)

Forster presto, forster norm oraz forster tore to wyjątkowo korzystne pod względem kosztów systemy drzwi bez przekładki termicznej.

Forster presto - system drzwi i ścianek stałych.


Forster presto to kompletny system profili, okuć i akcesoriów do wykonywania jedno i dwuskrzydłowych drzwi oraz ścianek o zróżnicowanych powierzchniach. Elementy systemu są pewne i bezpieczne oraz spełniają najwyższe wymogi technicznej funkcjonalności oraz trwałości. Dla podniesienia estetyki konstrukcji forster presto jest dostępny także w wersji ze stali nierdzewnej. Wygląd profili systemu presto seria 50 jest identyczny z systemem forster fuego light w klasie ognioodporności EI15, EI30, EI60, EI90. Wygląd profili systemu presto seria 60 jest identyczny z systemem forster fuego.

Forster norm - system profili standardowych.
Forster norm to nieizolowany system profili standardowych do wykonania pionowych konstrukcji okien i drzwi. Poprzez odpowiedni dobór profili możliwe jest budowanie zarówno ram i ścianek okiennych, jak i drzwi oraz ścianek działowych. Dzięki ogromnemu zróżnicowaniu profili system daje duże możliwości kombinacji.


DRZWI Z PRZEKŁADKĄ TERMICZNĄ (STAL CIEPŁA)

Ciepłe systemy stalowe forster UNICO charakteryzuje doskonały współczynnik przenikalności cieplnej przy zachowaniu smukłych konstrukcji.

Forster unico - system profili stalowych do produkcji drzwi, okien oraz ścianek zewnętrznych z przegrodą termiczną.
Forster unico to nowy kompletny system profili stalowych z przegrodą termiczną wraz z akcesoriami i okuciami do produkcji drzwi jedno- i dwuskrzydłowych, okien, a także ścianek zewnętrznych.


Profile podstawowe produkowane są w 100% ze stali - w odróżnieniu od innych systemów ciepłych nie zawierają żadnych szkodliwych dla środowiska izolatorów z tworzyw sztucznych. Jednocześnie spełniają najwyższe wymagania techniczne i fizyczne budowli.
Elementy systemu dostępne są zarówno w wersji ze stali, jak i stali nierdzewnej.

Przykładowe wzory drzwi profilowanych:

Pliki:

Ulotka Forster Presto 1
typ: PDF, waga: 1.28 Mb
Ulotka Forster Presto 2
typ: PDF, waga: 989.06 Kb
Copyright © 2020 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape