Tłumacz (by Google):

› Drzwi harmonijkowe

Mieszkanie "za szybami" jest od dawna kojarzone z nadzwyczajnym standardem mieszkania. Naturalne połączenie domu z ogrodem zapewnia zimą wiecej światła, natomiast latem więcej wolnej przestrzeni - odrobinę zbliżenia do natury. Drzwi harmonijkowe D.O.D. SYSTEM chronią przed wiatrem i złą pogodą za pomocą systemu uszczelnienia i termicznie rozdzielonych profili.

Wąskie profile aluminiowe o wysokiej stabilności, zapewniają szeroki widok i jednocześnie bezpieczeństwo. Dużo szyb dla uzyskania efektu jasnych i przyjaznych pomieszczeń.

Drzwi harmnijkowe D.O.D. SYSTEM można z łatwością otwierać. Razem zsunięte zajmują niewiele miejsca i tym samym umożliwiają szeroki widok. Również balkony można przeobrazić w oszklone werandy - jest to interesujące rozwiązanie dla właścicieli mieszkań w blokach.Tym sposobem można chronić się przed hałasem, zimnem, śniegiem i pozostałymi warunkami pogodowymi, uzyskując jednocześnie przytulny kącik w swoim mieszkaniu.

Drzwi harmonijkowe D.O.D. SYSTEM to inwestycja w przyszłość. Dajcie Państwo swemu mieszkaniu nowe oblicze. Drzwi produkowane są na miarę i przez to zapewniają indywidualne możliwości architektury. Szeroka gama kolorów zaspokoi gust każdego klienta. Oferujemy Państwu niezobowiązujące i niewiążące doradztwo w tym zakresie. Z pewnością znajdziemy dla Państwa odpowiednie i indywidualne rozwiązanie.

Profile aluminiowe izolowane termicznie zostawią zimno i wiatr na zewnątrz !

  • Indywidualnie, według Państwa życzeń
  • Fachowe wykonanie
  • Najlepszej jakości materiały
  • Trwałość i wytrzymałość - z GWARANCJĄ

Bezprogowe prowadnice drzwi harmonijkowych D.O.D. SYSTEM mają zastosowanie również w budownictwie przemysłowym. Przykładowo poprzez tego rodzaju zabudowę można powiększyć powierzchnię własnego sklepu lub powierzchnię wystawową zapewniając swym klientom poczucie komfortu.

Miejsca zastosowania: ogrody zimowe, balkony, kawiarnie uliczne, kryte baseny i ściany oddzielające w biurach.

Zdjęcia:

Copyright © 2020 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape