› Bramy garażowe przemysłowe

Bramy garażowe przemysłowe

Bramy przemysłowe

Nowoczesne
Niezawodne
Bezpieczne
Trwałe

Bramy Przemysłowe są produktem stosowanym w budownictwie, głównie przemyśle, mające funkcję szybkiego i funkcjonalnego zamknięcia budynków przemysłowych takich jak hale produkcyjne, warsztaty, hale handlowe czy myjnie. Produkt ten jest zamykany i otwierany w po przez ruch pionowy zespołu paneli, które mają dobre własności izolacyjne i wygłuszające.W naszej ofercie znajdują się bramy, których przeznaczeniem jest praca w nietypowych warunkach np. w podwyższonej wilgotności.
Zawiasy, linki, wkręty i rolki, wchodzące w skład takiej bramy, wykonane są ze stali nierdzewnej. Ich specyfika wymaga też użycia motoreduktora i centrali sterującej o podwyższonej klasie ochrony przeciwwilgociowej.Specjalnie wzmocnione prowadnice i kształtowniki mocujące zapewniają stabilność konstrukcji i nienaganną szybką pracę. Możliwość zastosowania automatyki bramowej renomowanych firm, powoduje, że produkt jest łatwy i bezpieczny w obsłudze.


Uwaga: Panel od wewnątrz wykonany jest w kolorze białym z przetłoczeniami podłużnymi i o fakturze stucco (skórka pomarańczy). Grubość panelu 4 cm wysokość panelu 50 i 61 cm.

Blokada przeciwpodważeniowa
Rozwiazanie to znacząco podnosi bezpieczeństwo obiektu, w którym zamontowana jest brama skutecznie uniemożliwiając jej podważenie od zewnątrz.
Blokada montowana jest razem z zabezpieczeniem w przypadku pęknięcia liny.
W momencie próby podważenia bramy, lina luzuję się, powodując zamknięcie zabezpieczenia i jednocześnie uruchomienie blokady. Dla pełnego bezpieczeństwa blokada montowana jest po obu stronach bramy.
Copyright © 2020 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape