› Iglo Energy - DRUTEX

Korzystając z naszej oferty będziecie mogli zaopatrzyć się wyłącznie w najlepsze, wykazujące się doskonałymi parametrami użytkowymi oraz technicznymi zabudowy otworów budowlanych. Wśród okien PCV oferowanych przez firmę D.O.D. SYSTEM ze Szczecina znalazły się m. in. autorskie systemy marki DRUTEX S.A. - IGLO ENERGY oraz IGLO ENERGY Classic. Nowoczesność tego typu rozwiązań sprawia, że każdy Klient, który postanowi wykorzystać je w swoim domu, z całą pewnością będzie odczuwał pełną satysfakcję z ich użytkowania.


Okna PCV IGLO ENERGY oraz IGLO ENERGY Classic zostały stworzone przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów oraz bardzo zaawansowanej technologii, które zostały połączone w taki sposób, aby odpowiadać nawet na najbardziej restrykcyjne wymagania ze strony rynku. Do najważniejszych zalet tych okien PCV należą:


 • niski współczynnik przenikania ciepła (najniższy spośród wszystkich elementów wykończeniowych dostępnych na rynku!),
 • energooszczędność,
 • fantastyczne właściwości izolacyjne,
 • zaawansowany system uszczelnienia (DRUTEX S.A. jako pierwszy na świecie wykorzystał innowacyjną uszczelkę centralną wykonaną ze spienionego EPDM).

Decydując się na zakup okien PCV IGLO ENERGY oraz IGLO ENERGY Classic możecie mieć pewność najlepszego wyboru oraz inwestycji, która będzie służyła Wam przez całe lata. Te systemy wykazują się jakością na poziomie powyżej przeciętnej, a innowacja w zakresie energooszczędności sprawia, że niezależnie od panujących na zewnątrz warunków pogodowych będziecie mogli się cieszyć ciepłem w swoim domu.


PRZEKRÓJ PROFILU IGLO ENERGY

Profesjonalne Okna PCV w Szczecinie

Charakterystyka profilu okna PCV:

 1. Profile GL SYSTEM klasy A wyróżniają się budową 7-komorową. Głębokość ich zabudowy wynosi 82mm i 96mm, są wyposażone w skrzydła o kształcie zaokrąglonym na zewnątrz.
 2. Zostały wyposażone w wykonane ze spienionego EPDM centralne uszczelniacze o najniższym współczynniku przenikania ciepła (Uw = 0,6 W/(m²K) * ).
 3. Wykorzystują innowacyjne okucia MACO MULTI MATIC KS, które są wyposażone w dwa czopy antywyważeniowe intelligente Sicherheit (i.S. - inteligentne zabezpieczenie).
 4. Zależnie od preferencji istnieje możliwość zaopatrzenia się w pakiety jedno-, dwu- lub trzykomorowe. Maksymalna szerokość szklenia wynosi 48mm, Ug = 0,5 W/(m²K). Opcja standardowa to szyba dwukomorowa wykorzystująca taflę o grubości 4 mm (4/18/4/18/4) oraz wykazująca się współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie Ug = 0,5 W/(m²K). Większa komora powoduje zachodzenie szkła (21 mm), co jednocześnie wpływa na obniżenie współczynnika liniowego.
 5. Wykazują się odpowiednią statyką, która jest zapewniona dzięki dużej komorze środkowej. Istnieje także możliwość zastosowania dodatkowych wzmocnień dwojakiego typu – stalowych oraz z włókna szklanego.

* dla okna PCV o wymiarach 1230mm x 1480mm (szyba Ug=0,3 W/(m²K) z ramką Swisspacer, wzmocnienie z włókna szklanego.

PRZEKRÓJ PROFILU IGLO ENERGY

Kup Okna PCV Dodsytem w Szczecinie

Charakterystyka profilu okna PCV:

 1. Profile GL SYSTEM wykazują się 7-komorową budową oraz głębokością zabudowy równą 82 mm.
 2. Dzięki zastosowaniu uszczelniania centralnego wykonanego ze spienionego EPDM wykazują się najniższym na rynku współczynnikiem przenikania ciepła.
 3. Zastosowano w nich nowoczesne okucia MACO MULTI MATIC KS. Posiadają one dwa czopy antywyważeniowe i.S. (intelligente Sicherheit - inteligentne zabezpieczenie).
 4. Oferta obejmuje pakiety jedno-, dwu- oraz trzykomorowe, przy czym maksymalna szerokość szklenia to 48 mm, a Ug=0,5 W/(m²K). W standardzie dostępna jest szyba dwukomorowa z tafli o grubości 4 mm (4/18/4/18/4) i współczynniku przenikania ciepła Ug=0,5 W/(m²K). Wybór większej komory szklenia przekłada się na zachodzenie szkła (21 mm) i obniża współczynnik liniowy.
 5. Przestronna komora środkowa umożliwia zapewnienie odpowiedniej statyki. Na życzenie Klienta możliwe jest także zastosowanie wzmocnienia z włókna szklanego lub stalowego.

KOLORYSTYKA:

szczecińskie Okna PCV
*Przedstawione kolory mogą się różnić od rzeczywistych.

Zdjęcia:

IGLO ENERGY
IGLO ENERGY CLASSIC

Pliki:

Folder - Iglo Energy
typ: PDF, waga: 1.17 Mb
Folder - Szprosy
typ: PDF, waga: 852.39 Kb
Copyright © 2019 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape