Tłumacz (by Google):

Deski tarasowe mogą być idelanym elementem wykończeniowym naszego balkonu, tarasu czy ogrodu zimowego ze względu na swoją estetykę i trwałość. Deski tarasowe XylTECH są alternatywą dla drewna, składają się z trocin drewna wysokiej jakości pochodzących z przemysłu drzewnego i polimerów wysokiej gęstości. Deski o estetyce i wyglądzie drewna egzotycznego posiadają długą żywotność i łatwość utrzymania w czystości charakteryzujące materiały z tworzywa sztucznego.

Wzorowa trwałość:

Mały współczynnik dylatacji desek XylTECH gwarantuje znakomitą stabilność wymiarów. Deski więc nie deformują się, nie skracają się i zachowują doskonałą sztywność przez cały czas. Poza tym nie pękają i nie rozłupują się.Bezpieczeństwo:
Rowkowana deska XylTECH pozostaje anty-poślizgowa zarówno sucha jak i mokra, co pozwala na jej zastosowanie w miejscach narażonych na wilgoć, na przykład wokół basenów. Nie ma drzazg, jest więc bezpieczna nawet dla bosych stóp.
Produkt na bazie surowców naturalnych, nie zawiera żadnych związków szkodliwych bądź toksycznych.


Różne zastosowania:
XylTECH można stosować w zasadzie wszędzie w miejsce drewna: na tarasach, werandach, wokół basenów, pomostach, kładkach zewnętrznych, galeriach handlowych i ogródkach, kawiarniach i w meblach zewnętrznych: ławkach parkowych, ogrodzeniach, donicach.
Deski XylTECH nie stosuje się jako materiał konstrukcyjny w budownictwie.

Deski tarasowe ryflowane jednostronnie:Deski tarasowe dwustronne:
Kolorystyka:Przedstawione kolory mogą się różnić od rzeczywistych.

Zdjęcia:

Pliki:

Folder deski tarasowe
typ: PDF, waga: 2.25 Mb
Copyright © 2019 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape