Drzwi stalowe KMT PLUS DWUSKRZYDŁOWE - zewnętrzne przeszklone

DRZWI STALOWE KMT PLUS DWUSKRZYDŁOWE - ZEWNĘTRZNE PRZESZKLONE

Kolekcję kierujemy do klientów chcących wyróżnić swój dom wyjątkowo atrakcyjnym i nowoczesnym stylem aranżacji. Umożliwiamy zestawienie skrzydeł drzwiowych w wielu konfiguracjach, w wersji pełnej lub przeszklonej, zgodnie z preferencjami zamawiającego. Promienie słoneczne wpadające do pomieszczenia przez różnorodny układ przeszkleń podpowiadają nietuzinkowe rozwiązania. Staranność wykonania drzwi dwuskrzydłowych przy użyciu najwyższej jakości materiałów zapewnią bezpieczeństwo mieszkańcom oraz sprawią, że wejście zyska styl i klasę!
Po całkowitym otwarciu obu skrzydeł uzyskujemy światło przejścia umożliwiające dogodny transport dużych elementów. Szeroka gama wzorów przeszkleń oraz konfiguracji wersji pozwala dostosować drzwi do większości elewacji. Skrzydło o grubość 54 mm, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej pokryte wytłaczanym laminatem drewnopodobnym składającym się z folii spodniej wykonanej z półtwardego poli(chlorku winylu) oraz powłoki z matowego akrylanu odpornym na warunki atmosferyczne w szczególności na promieniowanie UV. Skrzydło dodatkowe (dostawka) wykonana zgodnie z technologią KMT PLUS z elementem mocującym ją w ościeżnicę za pomocą rygli góra - dół. Przeszklenia są wykonane z "pakietu" szyb zespolonych hartowanych zapewniających bezpieczeństwo użytkowników w czasie uszkodzenia. Ramki przyszybowe wykonane z najwyższej klasy poli(chlorku winylu) pokryte są laminatem drewnopodobnym zgodnym z kolorystyką skrzydła. Wypełnienie stanowi wysokiej jakości pianka poliuretanowa wtryskiwana pod ciśnieniem i wypełniająca całą przestrzeń wewnątrz skrzydła i dostawki posiadająca kilkakrotnie lepsze właściwości termoizolacyjne w porównaniu z polistyrenem spienionym (styropianem). Elementem konstrukcyjnym jest ramiak na całym obwodzie z wysokogatunkowego drewna klejonego warstwowo zapewniający sztywność całej konstrukcji. Uszczelka na całym obwodzie ościeżnicy oraz dodatkowa w skrzydle gwarantuje doskonałe parametry izolacji termicznej i ochrony przed hałasem oraz zapobiega tworzeniu się mostka termicznego.

PODSTAWOWA KOLORYSTYKA SKRZYDŁA I OŚCIEŻNICY:DODATKOWA KOLORYSTYKA SKRZYDŁA I OŚCIEŻNICY:Przedstawione próbki kolorystyczne mogą różnić się od oryginałów.

WZORY TŁOCZEŃ:
WZORY TŁOCZEŃ SKRZYDŁA:
Kształt przedstawionych tłoczeń może różnić się od rzeczywistych wzorów

Copyright © 2019 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape