› Drzwi PCV IGLO 5

Drzwi PVC wejściowe IGLO5 w systemie GL SYSTEM (głębokośc zabudowy 70mm).

Drzwi wejściowe IGLO5 w systemie GL SYSTEM są idealne dla wszystkich, którzy nie chcą iść na kompromis ani pod względem estetycznym ani technicznym. Nowoczesne drzwi PVC IGLO5 to połączenie piękna, innowacyjnych rozwiązań i funkcjonalności oraz wysokiego stopnia bezpieczeństwa. Bogata paleta kolorystyczna, różnorodne wzornictwo wypełnień i wariantów wyposażenia dodatkowego sprawiają, że każdy znajdzie rozwiązanie idealnie pasujące do jego oczekiwań i wyobrażeń.

ZALETY:

  1. Nowoczesny wygląd, zaokrąglone linie profilu, możliwość dowolnego ukształtowania,
  2. Wielokomorowa budowa oraz głębokość ramy i skrzydła wynosząca 70 mm pozwala uzyskać bardzo dobre parametry termoizolacyjne,
  3. Duże komory wzmocnień dają możliwość zastosowania zbrojenia gwarantującego odpowiednie parametry statyczne,
  4. Możliwość zastosowania zarówno klamki, gałkoklamki jak i pochwytu,
  5. Wysoki stopień bezpieczeństwa drzwi PVC dzięki zasuwnicy hakowej trzypunktowej,
  6. Większa nośność i długotrwałe użytkowanie dzięki zastosowaniu trzech zawiasów na skrzydle.
Drzwi PVC IGLO 5 standardowo wyposażone są w okucia renomowanej firmy MACO. Zabezpieczają one przed włamaniem, nie tylko w części środkowej, ale również dodatkowo u dołu i u góry skrzydła. Drzwi zewnętrzne mogą być zaryglowane nawet w pięciu punktach stąd nazwa zamki wielopunktowe. Opcjonalnie istnieje także możliwość zastosowania zamków do drzwi Z-TF MF-BO firmy MACO. Zamki 3-językowe Z-TF MF-BO zostały wyposażone w dwie dodatkowe zapadki multifunkcyjne oraz dwa stalowe bolce. Dzięki zapadkom multifunkcyjnym uzyskujemy optymalny i stały docisk na całej wysokości drzwi! Natychmiast po zamknięciu skrzydło zostaje przytrzymane w trzech punktach. Po przekręceniu kluczem drzwi ryglowane są dwoma stalowymi bolcami umieszczonymi w kasetach z zapadkami multifunkcyjnymi oraz masywnym ryglem znajdującym się w kasecie głównej zamka. Łatwa regulacja na zaczepie, umożliwia elastyczną regulację docisku na skrzydle .

KOLORYSTYKA:

Przedstawione kolory i faktura oklein mogą odbiegać od rzeczywistych.

Pliki:

Folder
typ: PDF, waga: 2.29 Mb
Copyright © 2019 D.O.D. System. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i wykonanie: Agencja Interaktywna Mindscape